Bilim Emek ve Özveriyle Yükselen Üniversite

Dış Paydaş Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Dış Paydaş Değerlendirme Toplantısı Prof. Dr. Mehtap Düz başkanlığında yapıldı.

Enstitümüz Kalite Komisyonu yıllık dış paydaş toplantısını 09 Haziran 2022 tarihinde Aslantepe Toplantı Salonunda gerçekleştirdi. Enstitü müdüresi Prof. Dr. Mehtap DÜZ’ün açılış konuşmasını yaptığı toplantıya dış paydaş temsilcileri olarak Brogen Medikal Teknolojileri şirket sahibi Tugay TİK, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünden Mehmet GÜNDEM, Fırat Kalkınma Ajansından Murat BAYAZİT ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden Mehmet ŞEN katıldı.
Üniversitemiz bünyesinde yürütülen kalite güvence sistemi çalışmaları kapsamında, üniversite, sanayi, kamu iş birliği, yapılacak çalışmalar ve ileriye dönük hedefler konuşuldu; enstitü stratejik planlarına ilişkin etkileşim içerisinde olunan dış paydaşların görüşleri alındı.

Toplantı sonunda Lisansüstü Eğitim Enstitüsü paydaşları ile etkileşim kalitesinin artırılması ve pek çok alanda halen devam etmekte olan iş birlikler kapsamının genişletilmesi konularında istişarelerin gerçekleştirilmesi, farklı statülerdeki paydaş grupları ile düzenli olarak bir araya gelinmesi ve enstitü paydaşları ile etkin olarak yürüttüğü işbirliklerinin bir adım öteye taşınması kararları alındı.

TR